Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Pociąg – doskonały środek transportu dla pragnących podróżować po Europie została wyłączona

Miejsca, które warto ujrzeć przed śmiercią
Zasadniczo fakty są takie, że takich miejsc, które są mocno warte naszych odwiedzin jest niezmiernie wiele. A zatem w krótkim tekście chcę wyłącznie skupić się na jednym zagadnieniu – czyli zastanówmy się, które europejskie stolice warto zobaczyć. Z całą pewnością świetne są takie miasta jak Ryga, Berlin, Lizbona bądź Bratysława. Naturalnie nie byłem do tej pory w każdej stolicy, a więc może jakąś pominąłem, ale akurat owe typy bez żadnego cienia wątpliwości są warte większej uwagi – to kapitalne miejsca!
Doskonałym rozwiązaniem jest zwłaszcza zwiedzenie Pragi. Należy otwarcie rzec, że turystyka w Czechach jest doskonale rozwinięta, tak naprawdę Praga jest niejako stworzona dla turystów. Według mnie Praga to takie miejsce, które jest najładniejszą stolicą w Europie. Gdyby Kraków nie przestał być stolicą, nie napisałbym tego, ale na akurat dzień dzisiejszy trudno o lepszą stolicę. Minimum trzy dni na odkrycie Pragi to taki standard. Choć, aby poznać całą Pragę należałoby w niej zamieszkać.

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.